wakacje

O Krakowie

O Krakowie

Skojarzone z tym artykułem: urlop, wakacje, wycieczki

(...) trąbiąc z wieży. Planując kilkudniowy pobyt w Krakowie skorzystać można z ekskluzywnej oferty private tours Krakow i w wygodny sposób zwiedzić najciekawsze dzielnice w Krakowie takie jak stosunkowo nieźle prezentująca się dzielnica żydowska o nazwie Kazimierz. Ten kwartał, zasiedlony od stuleci przez wyznawców judaizmu, zachował swój niepowtarzalny klimat sprzed lat. Można zapukać do starej synagogi, skosztować w jednej z żydowskich jadłodajni koszernego posiłku lub też powłóczyć się wąskimi uliczkami. Sąsiad w najbliższy weekend wybiera się do Krakowa. Głowi się, w jaki sposób do Krakowa dojechać. Do podjęcia decyzji zasadniczo są trzy ewentualności: podróż pociągiem, lot samolotem czy też podróż samochodem. Jako że na obejrzenie Krakowa ma jedynie trzy dni, a to nie jest zbyt dużo, dlatego też by na długą podróż nie marnować czasu, poleci zapewne samolotem. Bilet lotniczy to koszt w dwie strony w granicach (...)

Opublikowany przez Mikołaj H. | 2015-12-08

Opublikowany przez Mikołaj H. | 2015-12-08

Atrakcyjne wyjazdy służbowe

Atrakcyjne wyjazdy służbowe

Skojarzone z tym artykułem: podróże, urlop, wakacje

(...) Każdy właściciel firmy powinien dbać o swoich pracowników. Musi zapewnić im godne warunki do pracy, a także odpowiednie bezpieczeństwo. Jednak od czasu do czasu warto również zorganizować dla firmy wyjazd służbowy. Wcale nie musi być on nastawiony na biznes. Wystarczy, że przygotujemy dla swoich pracowników ciekawą wycieczkę. To na pewno im się spodoba.Jeśli więc chcemy zorganizować taką wycieczkę podczas zimy, zarezerwujmy dla swoich pracowników wyjazdy na narty do Austrii. Pamiętajmy, aby zaprosić na nie całą swoją ekipę. Nie możemy tutaj nikogo pomijać. Nie (...)

Opublikowany przez Hieronim M. | 2015-11-19

Opublikowany przez Hieronim M. | 2015-11-19

Wyjątkowy hotel

Wyjątkowy hotel

Skojarzone z tym artykułem: turystyka, urlop, wakacje

(...) To oczywiste, że jeśli planujemy swój urlop, rezerwujemy wcześniej nocleg w wybranym hotelu. Często jednak nie zdajemy sobie sprawy z tego, jakie udogodnienia mogą nam zaoferować różne pensjonaty. A warto z nich przecież korzystać! Każdy, wyjątkowy hotel ma nam naprawdę wiele do zaoferowania.Zanim więc zdecydujemy się na nocleg w wybranym miejscu, sprawdźmy oferty innych pensjonatów. W końcu noclegi w Gdańsku możemy dostać za naprawdę różne ceny. Dlatego warto dostosować jakość noclegu do własnych (...)

Opublikowany przez Hieronim M. | 2015-05-02

Opublikowany przez Hieronim M. | 2015-05-02

Wyjątkowe miejsce na ziemi

Wyjątkowe miejsce na ziemi

Skojarzone z tym artykułem: turystyka, wakacje, wyprawy

(...) wyprawy. W chwili obecnej największy ruch turystów odbywa się między grudniem a lutym. Dlaczego nie w wakacje? Otóż maj i czerwiec charakteryzują się bardzo wysokimi temperaturami, które mogą być niezwykle męczące dla turystów. Lipiec i sierpień to z kolei potężne ulewy, które znacznie utrudniają możliwość transportu.Przeważnie podróże mają charakter poznawczy warto więc zatem sprawdzić jakie atrakcje turystyczne może nam zaoferować Kambodża. Największą atrakcją tego kraju jest bez wątpienia Angkor czyli pradawna stolica Imperium Khmerów. Jest to imponujący kompleks świątynny, który można śmiało nazwać unikatowym na skalę świata. Bardzo interesującym miejscem (...)

Opublikowany przez Patryk L. | 2014-09-23

Opublikowany przez Patryk L. | 2014-09-23

Jak już podróżować to w niezwykłe miejsca

Jak już podróżować to w niezwykłe miejsca

Skojarzone z tym artykułem: podróże, urlop, wakacje, wycieczki

(...) rewelacyjną pogodą, rajskimi wręcz widokami i kojarzą się wszystkim z błogim lenistwem. Czyż można chcieć czegoś więcej? Nasze podróże marzeń zmieniły w ostatnich latach swoje miejsca docelowe. Wymienione wyżej wyspy zastąpiły na liście życzeń przeciętnej osoby Wyspy Kanaryjskie, Egipt, Tunezję czy Turcję. Wyjazd w te rejony nie stanowi już spełnienia marzeń, bowiem prawie każdy może sobie na takie podróże pozwolić. Marzenia mają natomiast to do siebie, że (...)

Opublikowany przez Hieronim M. | 2014-05-22

Opublikowany przez Hieronim M. | 2014-05-22

Polskie krajobrazy

Polskie krajobrazy

Skojarzone z tym artykułem: apartamenty, noclegi, turystyka, urlop, wakacje

(...) Jeszcze kilka lat temu obserwowano bardzo intensywne zainteresowanie zagranicznymi ofertami wakacyjnymi. Praktycznie każdego roku znaczny procent polskich urlopowiczów, jako miejsce docelowe swoich wakacji wybierał właśnie kurorty zlokalizowane w ciepłych krajach. Przyczyną takich wyborów była przede wszystkim kapryśność polskiego klimatu, który dla nadmorskich turystów potrafił być nieubłagalny.Nic dziwnego (...)

Opublikowany przez Hieronim M. | 2014-04-30

Opublikowany przez Hieronim M. | 2014-04-30

Aktywne i pasywne spędzanie wakacji

Aktywne i pasywne spędzanie wakacji

Skojarzone z tym artykułem: bułgaria, krym, podróże, ukraina, wakacje, wycieczki

(...) pełnią życia, szukający wakacyjnych przygód i aktywni z ofert turystycznych wybierają propozycje wyjazdów survivalowych czy też trampingów. Od kilku lat turystyka w Polsce zaczyna przybierać dość skrajne formy. Ludzie pasywni, a więc biurkowe lenie, szukają w internecie wyjazdów typu all inclusive (...)

Opublikowany przez Mariusz C. | 2012-04-18

Opublikowany przez Mariusz C. | 2012-04-18

Odkrywamy na nowo Peru

Odkrywamy na nowo Peru

Skojarzone z tym artykułem: podróże, turystyka, wakacje, wycieczki

(...) maja za sobą tysiące kilometrów, poznali tradycje tubylców i bez kłopotu potrafią zorganizować i umilić czas uczestnikom wycieczki. W Kiribaticlub jadący na wycieczkę łączeni są w grupy, które liczą od 6 do 12 osób. Umożliwia to organizatorom łatwiejsze prowadzenie wyprawy a uczestnikom na bliższe i szybsze zapoznanie się między sobą. W tak niewielkim towarzystwie wyprawa dookoła świata czy wycieczka do Norwegii stają się jeszcze bardziej interesujące. Wyprawy z Kiribaticlub prowadzą do pięknych i niezapomnianych miejsc jak np.: Machu (...)

Opublikowany przez Mariusz C. | 2012-04-08

Opublikowany przez Mariusz C. | 2012-04-08
Copyright ©2019. rev. 4.0. [ ]

listopad 2017 grudzień 2016 grudzień 2015 listopad 2015 maj 2015 wrzesień 2014 sierpień 2014 maj 2014 kwiecień 2014 listopad 2013 lipiec 2012 kwiecień 2012 maj 2011