urlop

O Krakowie

O Krakowie

Skojarzone z tym artykułem: urlop, wakacje, wycieczki

(...) Kraków jest miastem turystycznym, podobnie zresztą jak i cały rejon małopolski. Każdego roku do Krakowa przylatuje wiele setek tysięcy globtroterów z z rozmaitych krain Europy i świata. Kraków to klasycznie miasto polskie, oszczędzone cudownym trafem przez II wojnę światową, gdzie odnaleźć można wiele skarbów historii minionych czasów. Do najbardziej interesujących zabytków Krakowa należy zapewne Kościół Mariacki ze słynnym ołtarzem skrzynkowym autorstwa mistrza Wita Stwosza. Średniowieczny gotycki kościół posiada liczne ornamenty oraz nadzwyczaj cenne sklepienia beczkowe. Ołtarz wyrzeźbiony w drzewie cedrowym otwierany oraz prezentowany jest podczas najważniejszych świąt. Co godzinę, z wieży Kościoła Mariackiego grany jest hejnał, którego dźwięki urywają się nagle na pamiątkę zabicia tatarską strzałą średniowiecznego grajka, który zawiadamiał przed grożącym im niebezpieczeństwem mieszkańców grodu (...)

Opublikowany przez Mikołaj H. | 2015-12-08

Opublikowany przez Mikołaj H. | 2015-12-08

Atrakcyjne wyjazdy służbowe

Atrakcyjne wyjazdy służbowe

Skojarzone z tym artykułem: podróże, urlop, wakacje

(...) chcemy przecież, aby ktoś poczuł się urażony. Następnie zadbajmy o to, aby zapewnić swoim pracownikom przyjemny, atrakcyjny nocleg w apartamencie blisko stoku. Tutaj świetnie sprawdzą się noclegi Austria Mayrhofen takie jak np te: http://www.narty-austria.pl/kontakt.html Pamiętajmy, aby odpowiednio wcześniej zarezerwować sporą liczbę pokoi. Dowiedzmy się, kto wyruszy z nami na taki wyjazd. Następnie wydajmy trochę pieniędzy na atrakcyjny nocleg. Wbrew pozorom może nam się to znacząco opłacić. Nasi pracownicy na takich feriach będą mogli odpocząć od wykonywania (...)

Opublikowany przez Hieronim M. | 2015-11-19

Opublikowany przez Hieronim M. | 2015-11-19

Wyjątkowy hotel

Wyjątkowy hotel

Skojarzone z tym artykułem: turystyka, urlop, wakacje

(...) potrzeb oraz ogólnego budżetu. Określmy, ile pieniędzy jesteśmy w stanie zapłacić za pokój. W ten sposób na pewno znajdziemy dla siebie idealną ofertę. A przecież nie warto wydawać wszystkich swoich oszczędności na nocleg w luksusowym hotelu. Z takich możliwości korzystajmy jedynie w wyjątkowych sytuacjach np. podczas organizacji wesela. W końcu ślub jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Zafundujmy więc sobie wtedy odrobinę luksusu oraz przyjemności. Organizacja wesela w Gdańsku (...)

Opublikowany przez Hieronim M. | 2015-05-02

Opublikowany przez Hieronim M. | 2015-05-02

Prawdziwa egzotyka - wakacje życia na Filipinach

Prawdziwa egzotyka - wakacje życia na Filipinach

Skojarzone z tym artykułem: podróże, urlop, wycieczki

(...) wręcz stworzone do nurkowania w przejrzystej wodzie, tropikalne lasy pełne owoców i kwiatów - któż z nas nie chciałby się przenieść do raju?Filipiny mogą poszczycić się również obiektami na liście UNESCO. Jedną z nich jest miasteczko Vigan, utrzymane w kolonialnym stylu (Filipiny były terytorium hiszpańskim, a później amerykańskim) z domieszką architektury azjatyckiej. Założone w XV wieku miasteczko zachwyca zabytkami, ale też otoczeniem rajskiej przyrody.Inny obiekt na liście UNESCO to pola ryżowe w Ifugao. To niezwykłe połączenie zaplanowanej, rolniczej działalności człowieka z baśniowymi krajobrazami; hektary czystej zieleni pod błękitnym niebem. Podróżnicy okrzyknęli ryżowe tarasy ósmym cudem świata.Turystów przyciągają jednak przede wszystkim rajskie plaże, z idealnie białym piaskiem i palmami. Wystarczy oddalić się od brzegu o kilkanaście metrów, żeby spotkać (...)

Opublikowany przez Hieronim M. | 2014-08-14

Opublikowany przez Hieronim M. | 2014-08-14

Jak już podróżować to w niezwykłe miejsca

Jak już podróżować to w niezwykłe miejsca

Skojarzone z tym artykułem: podróże, urlop, wakacje, wycieczki

(...) rozmaite kraje egzotyczne. Rosnącą popularnością cieszą się wyspy Ameryki Środkowej, jak Jamajka, Bahamy, Trynidad i Tobago czy Wyspy Dziewicze. Innymi celami są niewielkie kraje lub wysepki w Azji Południowo - Wschodniej oraz Oceanii. Tutaj jako przykład podać można Malediwy czy Fidżi. Podróże egzotyczne w takie miejsca to z całą pewnością spełnienie marzeń niejednego z nas. Wymienione kraje, będące jedynie przykładami, charakteryzują się fantastycznymi plażami, (...)

Opublikowany przez Hieronim M. | 2014-05-22

Opublikowany przez Hieronim M. | 2014-05-22

Polskie krajobrazy

Polskie krajobrazy

Skojarzone z tym artykułem: apartamenty, noclegi, turystyka, urlop, wakacje

(...) części zdominowane przez zagranicznych turystów, którzy bardzo chętnie odwiedzają te strony, zwłaszcza w sezonie letnim, choć i w czasie zimy nie brakuje turystów zagranicznych, zarówno nad morzem jak i w górach. Spośród dostępnych form noclegu, wybierają oni najczęściej nadmorskie pensjonaty wczasowe lub zakopiańskie apartamenty. Jeżeli więc liczymy na wolne pokoje w najintensywniejszej części okresu (...)

Opublikowany przez Hieronim M. | 2014-04-30

Opublikowany przez Hieronim M. | 2014-04-30

Gdzie spać na Warmii?

Gdzie spać na Warmii?

Skojarzone z tym artykułem: podróże, turystyka, urlop, wczasy, wypoczynek

(...) można także mnóstwo interesujących zabytków techniki oraz hydrotechniki. Trzeba przede wszystkim wymienić w tym miejscu Szlak Żeglowny Krainy Wielkich Jezior Mazurskich i Kanał Elbląski łączący Ostródę z Elblągiem. Jednym z najbardziej interesujących mazurskich szlaków kajakowych jest spływ rzeką Czarną Hańczą, która na swojej trasie przepływa przez kilka bardzo czystych a także przepięknie zlokalizowanych jezior. Zaopatrzeni w nieprzemakalne (...)

Opublikowany przez Hieronim M. | 2012-07-29

Opublikowany przez Hieronim M. | 2012-07-29

Nauka jazdy na nartach w Austrii

Nauka jazdy na nartach w Austrii

Skojarzone z tym artykułem: podróże, urlop, wyprawy

(...) nauką jazdy na nartach prowadzone przez fachowych instruktorów narciarstwa. Wraz z karnetem uprawniającym do uczestniczenia w lekcjach narciarstwa otrzymujecie Państwo propozycje zniżek przy wynajęciu polecanych przez nas apartamenty i kwatery jak również ski-pass na wjazdy wyciągami. Szczególnie polecanym kurortem alpejskim na narty w Austrii jest Mayrhofen w Tyrolu. Mayrhofen to kapitalna oferta szczególnie dla mieszkańców południowo-zachodniej Polski, którzy do Tyrolu mają na prawdę blisko. Dzisiejsza Austria to w przeważającej mierze kraj górzysty i wyżynny. Austria to zaśnieżone alpejskie szczyty, baza noclegowa (kwatery Austria, (...)

Opublikowany przez Patryk L. | 2012-04-13

Opublikowany przez Patryk L. | 2012-04-13
Copyright ©2019. rev. 4.0. [ ]

grudzień 2015 listopad 2015 maj 2015 wrzesień 2014 sierpień 2014 maj 2014 kwiecień 2014 listopad 2013 lipiec 2012 kwiecień 2012