Ugościmy Cię po domowemu


tagi: hotel, poznań, hotele w poznaniu

Nasz hotel proponuje możliwość przygotowania sympozjum czy spotkania firmowego.

Świetnie wyposażona sala konferencyjna w projektor, flip chart, wygodne krzesła a także tablicę magnetyczną a także komputer daje mnóstwo możliwości zaplanowania profesjonalnego spotkania firmowego.

Nasz hotel zlokalizowany został około 15 km na północny zachód od Poznania, w Swarzędzu. To jedyna w okolicach Poznania placówka hotelowa, która oferuje basen i saunę, z których goście hotelu mogą korzystać bez żadnych dodatkowych dopłat. Hotele w Poznaniu nie dają tego rodzaju luksusów.

Atrakcje dla bywalców w naszego hotelu są następujące: miejsce w ogrodzie na ognisko, apartamenty dla gości, apartament konferencyjny, sala konferencyjna, sauna parowa a także sucha, staw do wędkowania z karpiami, sala kominkowa ze stołem szwedzkim, bar, basen z hydromasażem.

W naszym hotelu do dyspozycji klientów prezentujemy luksusowe apartamenty dla gości specjalnych a także wygodnych pokoi dwuosobowych. W każdym pokoju nasi goście odnajdą elektroniczny sejf pozwalający na zdeponowanie w nim wartościowych rzeczy a także dokumentów na czas przebywania poza hotelowym pokojem, minibar z wyborem drinków bezalkoholowych i alkoholowych jak również zestaw z odbiornikiem telewizyjnym do odbioru programów telewizyjnych.

Spędzając noc w naszym hotelu nie ma konieczności korzystania z internetu przez komórkę, ponieważ teren całego hotelu objęty jest bezprzewodowym dostępem do internetu w technologii WI-FI.

Okiem reportera
hotel
poznań
hotele w poznaniu
Opublikowany przez Mikołaj H. | 2012-04-20

Więcej na ten temat

rss icon Beneficjenci programu 500 plus muszą zwrócić ponad 717 tys. zł

Ponad 717 tys. zł z tytułu nienależnie pobranych świadczeń wychowawczych muszą zwrócić beneficjenci programu 500 plus na Wielkopolsce. Główną przyczyną decyzji o zwrocie świadczenia był przekroczenie kryterium dochodowego.

rss icon CBOS: Ponad 50 proc. Polaków za aktywną rolą państwa na gospodarce

Ponad połowa ankietowanych Polaków opowiada się za aktywną rolą państwa na gospodarce - wynika z badania CBOS "Rola państwa na gospodarce". Ponad 50 proc. respondentów uważa też, że nasza gospodarka na zbyt małym stopniu oparta był na kapitale krajowym.

rss icon Niekorzystna dla Polski analiza dotycząca Nord Stream 2

Jest analiza unijnych prawników dotycząca budowy drugiej nitki Gazociągu Północnego, która - jak komentują dyplomaci z naszego regionu - był niekorzystna dla krajów sprzeciwiających się tej inwestycji, na tym Polski. Polskie Radio dowiedziało się nieoficjalnie, że z dokumentem poświęconym Nord Stream 2, który ma tłoczyć gaz z Rosji do Niemiec dalej do Europy, zapoznali się ambasadorowie państw członkowskich.

Zobacz także:

Travelone.pl wczasy i turystyka zaplanuj i zarezerwuj twoje wakacje
Travelone.pl wczasy i turystyka zaplanuj i zarezerwuj twoje wakacje

Copyright ©2017. rev. 4.0. [ ]

grudzień 2015 listopad 2015 maj 2015 wrzesień 2014 sierpień 2014 maj 2014 kwiecień 2014 listopad 2013 lipiec 2012 kwiecień 2012 0