Ugościmy Cię po domowemu


tagi: hotel, poznań, hotele w poznaniu

Nasz hotel proponuje możliwość przygotowania sympozjum czy spotkania firmowego.

Świetnie wyposażona sala konferencyjna w projektor, flip chart, wygodne krzesła a także tablicę magnetyczną a także komputer daje mnóstwo możliwości zaplanowania profesjonalnego spotkania firmowego.

Nasz hotel zlokalizowany został około 15 km na północny zachód od Poznania, w Swarzędzu. To jedyna w okolicach Poznania placówka hotelowa, która oferuje basen i saunę, z których goście hotelu mogą korzystać bez żadnych dodatkowych dopłat. Hotele w Poznaniu nie dają tego rodzaju luksusów.

Atrakcje dla bywalców w naszego hotelu są następujące: miejsce w ogrodzie na ognisko, apartamenty dla gości, apartament konferencyjny, sala konferencyjna, sauna parowa a także sucha, staw do wędkowania z karpiami, sala kominkowa ze stołem szwedzkim, bar, basen z hydromasażem.

W naszym hotelu do dyspozycji klientów prezentujemy luksusowe apartamenty dla gości specjalnych a także wygodnych pokoi dwuosobowych. W każdym pokoju nasi goście odnajdą elektroniczny sejf pozwalający na zdeponowanie w nim wartościowych rzeczy a także dokumentów na czas przebywania poza hotelowym pokojem, minibar z wyborem drinków bezalkoholowych i alkoholowych jak również zestaw z odbiornikiem telewizyjnym do odbioru programów telewizyjnych.

Spędzając noc w naszym hotelu nie ma konieczności korzystania z internetu przez komórkę, ponieważ teren całego hotelu objęty jest bezprzewodowym dostępem do internetu w technologii WI-FI.

Okiem reportera
hotel
poznań
hotele w poznaniu
Opublikowany przez Mikołaj H. | 2012-04-20

Więcej na ten temat

rss icon Wieś największym beneficjentem 500 plus

Dodatki na dzieci najbardziej zwiększyły dochód na rodzinach żyjących z dala od wielkich ośrodków miejskich.

rss icon Marek Dietl został wybrany na prezesa GPW

Zwyczajne Walne Zgromadzenie Giełdy Papierów Wartościowych wybrało na poniedziałek Marka Dietla na prezesa spółki. Zgodę na objęcie funkcji prezesa GPW musi wydać jeszcze Komisja Nadzoru Finansowego. Wśród swoich priorytetów Dietl wymienił m.in. budowanie "skali giełdy".

rss icon Optymalne wakacje na raju: Księstwo Luksemburg

Księstwo Luksemburg to małe państwo położone na Europie Zachodniej, które był jednym z najbardziej liczących się na świecie ośrodków finansowych. Chociaż nie był typowym rajem podatkowym, to z uwagi na przepisy prawne oraz system podatkowy był atrakcyjnym miejscem dla zagranicznych inwestorów.

Zobacz także:

Travelone.pl wczasy i turystyka zaplanuj i zarezerwuj twoje wakacje
Travelone.pl wczasy i turystyka zaplanuj i zarezerwuj twoje wakacje

Copyright ©2017. rev. 4.0. [ ]

grudzień 2015 listopad 2015 maj 2015 wrzesień 2014 sierpień 2014 maj 2014 kwiecień 2014 listopad 2013 lipiec 2012 kwiecień 2012 0