Ugościmy Cię po domowemu


tagi: hotel, poznań, hotele w poznaniu

Nasz hotel proponuje możliwość przygotowania sympozjum czy spotkania firmowego.

Świetnie wyposażona sala konferencyjna w projektor, flip chart, wygodne krzesła a także tablicę magnetyczną a także komputer daje mnóstwo możliwości zaplanowania profesjonalnego spotkania firmowego.

Nasz hotel zlokalizowany został około 15 km na północny zachód od Poznania, w Swarzędzu. To jedyna w okolicach Poznania placówka hotelowa, która oferuje basen i saunę, z których goście hotelu mogą korzystać bez żadnych dodatkowych dopłat. Hotele w Poznaniu nie dają tego rodzaju luksusów.

Atrakcje dla bywalców w naszego hotelu są następujące: miejsce w ogrodzie na ognisko, apartamenty dla gości, apartament konferencyjny, sala konferencyjna, sauna parowa a także sucha, staw do wędkowania z karpiami, sala kominkowa ze stołem szwedzkim, bar, basen z hydromasażem.

W naszym hotelu do dyspozycji klientów prezentujemy luksusowe apartamenty dla gości specjalnych a także wygodnych pokoi dwuosobowych. W każdym pokoju nasi goście odnajdą elektroniczny sejf pozwalający na zdeponowanie w nim wartościowych rzeczy a także dokumentów na czas przebywania poza hotelowym pokojem, minibar z wyborem drinków bezalkoholowych i alkoholowych jak również zestaw z odbiornikiem telewizyjnym do odbioru programów telewizyjnych.

Spędzając noc w naszym hotelu nie ma konieczności korzystania z internetu przez komórkę, ponieważ teren całego hotelu objęty jest bezprzewodowym dostępem do internetu w technologii WI-FI.

Okiem reportera
hotel
poznań
hotele w poznaniu
Opublikowany przez Mikołaj H. | 2012-04-20

Więcej na ten temat

rss icon Firma Pirelli, wyceniana na 6,5 mld euro, na czwartek wraca na giełdę

Włoska firma oponiarska Pirelli wyceniła ofertę publiczną swych akacji na 6,5 euro za sztukę, co oznacza wartość firmy na poziomie 6,5 mld euro - podała agencja AP. Włoski producent od czwartku będzie znów notowany na mediolańskiej giełdzie.

rss icon Ponad 50 nowych lub zmodernizowanych pociągów Polregio do końca 2018 r.

Do końca 2018 r. Przewozy Regionalne oddadzą do użytku ponad 50 zmodernizowanych lub nowych pojazdów na barwach Polregio. Przewoźnik przewiduje, że na najbliższych latach spółka będzie potrzebować 238 fabrycznie nowych elektrycznych zespołów trakcyjnych.

rss icon Konieczne zmiany na organizowaniu finansowaniu kształcenia dorosłych

W ocenie NIK konieczne są poważne zmiany na systemie organizowania finansowania kształcenia dorosłych. Problemem był niska skuteczność kształcenia, a co za tym idzie, niewielki odsetek absolwentów oraz zdanych egzaminów zewnętrznych - wynika z raportu.

Zobacz także:

Travelone.pl wczasy i turystyka zaplanuj i zarezerwuj twoje wakacje
Travelone.pl wczasy i turystyka zaplanuj i zarezerwuj twoje wakacje

Copyright ©2017. rev. 4.0. [ ]

grudzień 2015 listopad 2015 maj 2015 wrzesień 2014 sierpień 2014 maj 2014 kwiecień 2014 listopad 2013 lipiec 2012 kwiecień 2012 0