turystyka

Wyjątkowy hotel

Wyjątkowy hotel

Skojarzone z tym artykułem: turystyka, urlop, wakacje

(...) To oczywiste, że jeśli planujemy swój urlop, rezerwujemy wcześniej nocleg w wybranym hotelu. Często jednak nie zdajemy sobie sprawy z tego, jakie udogodnienia mogą nam zaoferować różne pensjonaty. A warto z nich przecież korzystać! Każdy, wyjątkowy hotel ma nam naprawdę wiele do zaoferowania.Zanim więc zdecydujemy się na nocleg w wybranym miejscu, sprawdźmy oferty innych pensjonatów. W końcu noclegi w Gdańsku możemy dostać za naprawdę różne ceny. Dlatego warto dostosować jakość noclegu do własnych (...)

Opublikowany przez Hieronim M. | 2015-05-02

Opublikowany przez Hieronim M. | 2015-05-02

Wyjątkowe miejsce na ziemi

Wyjątkowe miejsce na ziemi

Skojarzone z tym artykułem: turystyka, wakacje, wyprawy

(...) Dalekie podróże to coś co pasjonuje wielu z nas. Odkrywanie nieznanych wcześniej miejsc i kultur a przede wszystkim poznawanie nowych ludzi niesie za sobą ogromną dawkę pozytywnych emocji. Jednym z takich niesamowitych miejsc na Ziemi jest Kambodża.Warto wiedzieć, że Kambodża to jeden z najbiedniejszych krajów Azji. Zatrważający jest fakt, że blisko 1/3 ludności żyje tam za mniej niż 1 USD/dzień. Dla nas, Europejczyków, wydaje się to niemożliwe. A jednak. Kraj jest w tej chwili w fazie odbudowy zniszczonej gospodarki, która boleśnie odczuła wieloletnie walki domowe i eksperymenty społeczne.Pierwszym elementem planowania podróży do Kambodży jest ustalenie najlepszego terminu (...)

Opublikowany przez Patryk L. | 2014-09-23

Opublikowany przez Patryk L. | 2014-09-23

Polskie krajobrazy

Polskie krajobrazy

Skojarzone z tym artykułem: apartamenty, noclegi, turystyka, urlop, wakacje

(...) koncentrując się na takich miejscach jak zakopane, czy też z pewną dozą ryzyka, wybierając się nad morze. Oczywiście ma to swoje plusy i minusy. O ile wielu Polaków neguje klimat rodzimy z uwagi na jego kapryśność, o tyle nie przeszkadza to Niemcom, którzy bardzo chętnie odwiedzają nasze strony, podziwiając piękne widoki i atrakcyjne oferty kurortów wczasowych.Noclegi w zakopanym są więc w znacznej (...)

Opublikowany przez Hieronim M. | 2014-04-30

Opublikowany przez Hieronim M. | 2014-04-30

Kraków Balice Airport - chluba Małopolski

Kraków Balice Airport - chluba Małopolski

Skojarzone z tym artykułem: lotniska, turystyka, wycieczki, wyprawy

(...) sprawiało mu bardzo dużą radość. Sam port lotniczy znajduje się w Balicach. Miejscowości, która jest oddalona od Krakowa jakieś 11 km. Port ma bardzo dobre połączenie komunikacyjne, gdyż jest tak naprawdę w centrum szlaków, które krzyżują się właśnie w jego regionie. Jest drugim portem lotniczym w Polsce jeśli idzie o przepustowość tuż po Okęciu warszawskim. Ciągle stara się rywalizować z portem lotniczym w Katowicach. Na dzień dzisiejszy tą rywalizacje jak najbardziej wygrywa. Port lotniczy im. Jana Pawła II należy (...)

Opublikowany przez Mariusz C. | 2013-11-08

Opublikowany przez Mariusz C. | 2013-11-08

Gdzie spać na Warmii?

Gdzie spać na Warmii?

Skojarzone z tym artykułem: podróże, turystyka, urlop, wczasy, wypoczynek

(...) Jeziora spina wiele rzek, które kapitalnie nadają się na spływy pontonowe a także kajakowe. Pośród borów a także kniei są rozsiane nostalgiczne wakacyjne domki na Mazurach, w których można zamieszkać oraz mieć bliski kontakt z przyrodą bez możliwości używania internetu i telefonów mobilnych. Mazury oraz Warmia to kraj krzyżackich ceglanych warowni. Miłośnicy tajemnic oraz zakonnych rycerzy wyszukają tu coś dla siebie. Na Warmii odnaleźć (...)

Opublikowany przez Hieronim M. | 2012-07-29

Opublikowany przez Hieronim M. | 2012-07-29

Odkrywamy na nowo Peru

Odkrywamy na nowo Peru

Skojarzone z tym artykułem: podróże, turystyka, wakacje, wycieczki

(...) Alternatywą dla obu tych form podróżowania są różnego rodzaju tanie wyprawy. Spore doświadczenie w oferowaniu tego typu turystyki ma mieszcząca się w Poznaniu firma Kiribaticlub. Profesjonalnie wyszkoleni piloci znają teren i możliwości danego miejsca i zajmują się organizowaniem noclegu i transportu, który w trakcie wycieczki może ulec modyfikacjom. Na życzenie uczestników wycieczki, modyfikacji może ulec również plan podróży. Pracownicy biura swoje wyprawy przeprowadzają na każdym kontynencie kuli ziemskiej. Przez wiele lat organizatorzy (...)

Opublikowany przez Mariusz C. | 2012-04-08

Opublikowany przez Mariusz C. | 2012-04-08
Copyright ©2019. rev. 4.0. [ ]

listopad 2017 grudzień 2016 grudzień 2015 listopad 2015 maj 2015 wrzesień 2014 sierpień 2014 maj 2014 kwiecień 2014 listopad 2013 lipiec 2012 kwiecień 2012 maj 2011