podróże

Atrakcyjne wyjazdy służbowe

Atrakcyjne wyjazdy służbowe

Skojarzone z tym artykułem: podróże, urlop, wakacje

(...) Każdy właściciel firmy powinien dbać o swoich pracowników. Musi zapewnić im godne warunki do pracy, a także odpowiednie bezpieczeństwo. Jednak od czasu do czasu warto również zorganizować dla firmy wyjazd służbowy. Wcale nie musi być on nastawiony na biznes. Wystarczy, że przygotujemy dla swoich pracowników ciekawą wycieczkę. To na pewno im się spodoba.Jeśli więc chcemy zorganizować taką wycieczkę podczas zimy, zarezerwujmy dla swoich pracowników wyjazdy na narty do Austrii. Pamiętajmy, aby zaprosić na nie całą swoją ekipę. Nie możemy tutaj nikogo pomijać. Nie (...)

Opublikowany przez Hieronim M. | 2015-11-19

Opublikowany przez Hieronim M. | 2015-11-19

Prawdziwa egzotyka - wakacje życia na Filipinach

Prawdziwa egzotyka - wakacje życia na Filipinach

Skojarzone z tym artykułem: podróże, urlop, wycieczki

(...) Siedem tysięcy wysp tropikalnej fauny i flory, wyśmienitej kuchni i niezwykłej kultury - wycieczki Filipiny może okazać się podróżą życia. Filipiny można pokochać: błękitne morze, bajeczne rafy koralowe, egzotyczne pola ryżowe Kordylierów Filipińskich czy Czekoladowe Wzgórza robią ogromne wrażenie.Nazwa państwa wzięła się od imienia hiszpańskiego króla Filipa II, którego ekspedycja odkryła rajskie wyspy. Geograficznie, Filipiny leżą w południowo-wschodniej Azji, na Oceanie Spokojnym. Do państwa należy 11 głównych wysp w trzech regionach: Luzon (wyspy Luzon i Mindoro), Visayas (wyspy Palawan, Ceby, Negros, Panay, Samar, Leyte, Bohol) i Mindanao (Archipelag Sulu, wyspa Mindanao). Główne wyspy, jak również tysiące bajecznych, często nieodkrytych wysepek zapewniają niezwykłe zróżnicowanie krajobrazu. Rwące rzeki z krystalicznymi wodospadami, aktywne wulkany, góry, błękitne laguny (...)

Opublikowany przez Hieronim M. | 2014-08-14

Opublikowany przez Hieronim M. | 2014-08-14

Jak już podróżować to w niezwykłe miejsca

Jak już podróżować to w niezwykłe miejsca

Skojarzone z tym artykułem: podróże, urlop, wakacje, wycieczki

(...) Każdy z nas ma z pewnością miejsce, do którego chciałby się udać. Miejsce to może być nawet najbardziej odległe, w dzisiejszych czasach dystans nie jest już taką przeszkodą jak kiedyś. W dobie internetu i samolotów zarezerwowanie miejsca w hotelu na drugim końcu świata, a następnie wyjazd tam to tylko kwestia organizacji, oraz, oczywiście, środków finansowych. Jakie są najpopularniejsze cele takich podróży w naszym biurze podróży? Z reguły zaliczają się do nich (...)

Opublikowany przez Hieronim M. | 2014-05-22

Opublikowany przez Hieronim M. | 2014-05-22

Gdzie spać na Warmii?

Gdzie spać na Warmii?

Skojarzone z tym artykułem: podróże, turystyka, urlop, wczasy, wypoczynek

(...) Agroturystyka na Mazurach nad jeziorem to w tym obszarze Polski najlepszy pomysł na nocleg. Na szczęście poza kilkoma większymi hotelowymi obiektami Mazury a także Warmia nie oferują zbyt dużej liczby miejsc hotelowych. I świetnie, bo rozwój skierowanej na zysk masowej turystyki mógłby zniszczyć dziewiczość tego skrawka naszego kraju. Mazury to nie tylko jeziora. Na obszarze Warmii i Mazur rosną ogromne leśne połacie z Puszczą Romincką na czele. (...)

Opublikowany przez Hieronim M. | 2012-07-29

Opublikowany przez Hieronim M. | 2012-07-29

Aktywne i pasywne spędzanie wakacji

Aktywne i pasywne spędzanie wakacji

Skojarzone z tym artykułem: bułgaria, krym, podróże, ukraina, wakacje, wycieczki

(...) wypoczynek wakacyjny przedstawia hotele w Słonecznym Brzegu, Sozopolu, Złotych Piaskach i w Carewie. Dwa kroki od każdego z hoteli znajduje się przepiękna plaża i ciepłe, czyste Morze Czarne. Chociaż niezwykle popularne zrobiły się wyjazdy last minute, gdzie decyzję o tym, w jakie miejsce udamy się na (...)

Opublikowany przez Mariusz C. | 2012-04-18

Opublikowany przez Mariusz C. | 2012-04-18

Nauka jazdy na nartach w Austrii

Nauka jazdy na nartach w Austrii

Skojarzone z tym artykułem: podróże, urlop, wyprawy

(...) Austria jest państwem, którego terytorium zostało okrojone w najbardziej zdecydowanym zakresie spośród państw europejskich po drugiej wojnie światowej. Wszakże na wschodzie do Austrii doklejono skrawek węgierskiego Burgenlandu, ale na południu Austria straciła południowy Tyrol na rzecz Włoch oraz obszary bałkańskie na rzecz Jugosławii. Takie były konsekwencje walki wraz z hitlerowcami. Kwatery i apartamenty w Alpach zdobywają wiele wyróżnień a także są niezwykle wysoko oceniane przez zagranicznych turystów za luksus, komfort a także niewiarygodne wręcz dopasowanie do wymagań oraz potrzeb narciarzy. Polecamy wyjazdy narty w Alpy wraz z (...)

Opublikowany przez Patryk L. | 2012-04-13

Opublikowany przez Patryk L. | 2012-04-13

Odkrywamy na nowo Peru

Odkrywamy na nowo Peru

Skojarzone z tym artykułem: podróże, turystyka, wakacje, wycieczki

(...) W sieci, jak również w realnym świecie, w licznych miastach odnaleźć można dużą ilość biur podróży, które kuszą nas wyjazdami do ciepłych krajów, tanimi przelotami, wielogwiazdkowymi hotelami. Oferowane przez liczne biura podróży katalogi pokazują piękne fotografie basenów, hoteli i pobliskich atrakcji. Naturalnie można we własnym zakresie kupić bilet lotniczy, zarezerwować sobie hotel i samodzielnie udać się w wybrane miejsce na całym świecie. Często jest to wariant tańszy, jednak wymaga dobrej znajomości min. języka angielskiego. (...)

Opublikowany przez Mariusz C. | 2012-04-08

Opublikowany przez Mariusz C. | 2012-04-08
Copyright ©2019. rev. 4.0. [ ]

grudzień 2015 listopad 2015 maj 2015 wrzesień 2014 sierpień 2014 maj 2014 kwiecień 2014 listopad 2013 lipiec 2012 kwiecień 2012