Odkrywamy na nowo Peru


tagi: turystyka, podróże, wakacje, wycieczki

W sieci, jak również w realnym świecie, w licznych miastach odnaleźć można dużą ilość biur podróży, które kuszą nas wyjazdami do ciepłych krajów, tanimi przelotami, wielogwiazdkowymi hotelami.

Oferowane przez liczne biura podróży katalogi pokazują piękne fotografie basenów, hoteli i pobliskich atrakcji. Naturalnie można we własnym zakresie kupić bilet lotniczy, zarezerwować sobie hotel i samodzielnie udać się w wybrane miejsce na całym świecie. Często jest to wariant tańszy, jednak wymaga dobrej znajomości min. języka angielskiego. Alternatywą dla obu tych form podróżowania są różnego rodzaju tanie wyprawy. Spore doświadczenie w oferowaniu tego typu turystyki ma mieszcząca się w Poznaniu firma Kiribaticlub. Profesjonalnie wyszkoleni piloci znają teren i możliwości danego miejsca i zajmują się organizowaniem noclegu i transportu, który w trakcie wycieczki może ulec modyfikacjom. Na życzenie uczestników wycieczki, modyfikacji może ulec również plan podróży. Pracownicy biura swoje wyprawy przeprowadzają na każdym kontynencie kuli ziemskiej. Przez wiele lat organizatorzy maja za sobą tysiące kilometrów, poznali tradycje tubylców i bez kłopotu potrafią zorganizować i umilić czas uczestnikom wycieczki. W Kiribaticlub jadący na wycieczkę łączeni są w grupy, które liczą od 6 do 12 osób. Umożliwia to organizatorom łatwiejsze prowadzenie wyprawy a uczestnikom na bliższe i szybsze zapoznanie się między sobą. W tak niewielkim towarzystwie wyprawa dookoła świata czy wycieczka do Norwegii stają się jeszcze bardziej interesujące. Wyprawy z Kiribaticlub prowadzą do pięknych i niezapomnianych miejsc jak np.: Machu Picchu, Wielki Kanion, Patagoniam, San Francisco, Kalifornia, Iguazu, kolej transsyberyjska, Antarktyda, fiordy, Vipassana, Las Vegas, Nordkapp, Lofoty, Bajkał, Orinoko, safari, Ziemia Ognista, Zanzibar, Angkor Wat, Yellowstone, Esala Perahera, Kuala Lumpur, Kilimandżaro, Syberia. Dzięki wyprawom z Kiribaticlub można zwiedzić takie państwa jak: Malezja, Meksyk, Kuba, Islandia, Tanzania, Boliwia, Singapur, Wyspy Owcze, Brazylia, Wenezuela, Słowenia, Czarnogóra, Bułgaria, Argentyna, Gwatemala, Chile, Kambodża, Sri Lanka, Peru, Honduras, Belize, Kenia, Norwegia, USA, Tajlandia.

Okiem reportera
turystyka
podróże
wakacje
wycieczki
Opublikowany przez Mariusz C. | 2012-04-08

Więcej na ten temat

rss icon Kwieciński: Mieszkanie plus priorytetem rządu na najbliższe miesiące

Program Mieszkanie plus będzie priorytetem rządu na najbliższe miesiące - mówił na piątek minister inwestycji rozwoju Jerzy Kwieciński. Jak przyznał, dotychczas współpraca na rządzie wokół tego programu nie wyglądała najlepiej. Dodał, że rząd chce zmienić otoczenie prawne dla inwestycji.

rss icon Prezes zarządu Lux Med: Całkiem darmowe leczenie był nie do utrzymania

- Problemy służby zdrowia nie znalazły się wśród priorytetów żadnego z rządów - mówi Anna Rulkiewicz.

rss icon Rynek wtórny na Białymstoku - wróciły ceny sprzed prawie dekady

Po wzrostach trwających od 2014 roku ceny na rynku wtórnym na Białymstoku znów zaczęły spadać - wynika z danych Narodowego Banku Polskiego przeanalizowanych przez serwis Homla.pl. Koszt zakupu mieszkania z rynku wtórnego wrócił do poziomu z roku 2009 wynosi nieco ponad 4000 zł/m2. Wszystko wskazuje jednak na to, że o powrocie do rekordowo niskich cen sprzed 2006 roku białostoczanie mogą tylko pomarzyć.

Zobacz także:

Travelone.pl wczasy i turystyka zaplanuj i zarezerwuj twoje wakacje
Travelone.pl wczasy i turystyka zaplanuj i zarezerwuj twoje wakacje

Copyright ©2019. rev. 4.0. [ ]

grudzień 2016 grudzień 2015 listopad 2015 maj 2015 wrzesień 2014 sierpień 2014 maj 2014 kwiecień 2014 listopad 2013 lipiec 2012 kwiecień 2012 maj 2011