Nauka jazdy na nartach w Austrii


tagi: podróże, wyprawy, urlop

Austria jest państwem, którego terytorium zostało okrojone w najbardziej zdecydowanym zakresie spośród państw europejskich po drugiej wojnie światowej.

Wszakże na wschodzie do Austrii doklejono skrawek węgierskiego Burgenlandu, ale na południu Austria straciła południowy Tyrol na rzecz Włoch oraz obszary bałkańskie na rzecz Jugosławii. Takie były konsekwencje walki wraz z hitlerowcami.

Kwatery i apartamenty w Alpach zdobywają wiele wyróżnień a także są niezwykle wysoko oceniane przez zagranicznych turystów za luksus, komfort a także niewiarygodne wręcz dopasowanie do wymagań oraz potrzeb narciarzy.

Polecamy wyjazdy narty w Alpy wraz z nauką jazdy na nartach prowadzone przez fachowych instruktorów narciarstwa. Wraz z karnetem uprawniającym do uczestniczenia w lekcjach narciarstwa otrzymujecie Państwo propozycje zniżek przy wynajęciu polecanych przez nas apartamenty i kwatery jak również ski-pass na wjazdy wyciągami.

Szczególnie polecanym kurortem alpejskim na narty w Austrii jest Mayrhofen w Tyrolu. Mayrhofen to kapitalna oferta szczególnie dla mieszkańców południowo-zachodniej Polski, którzy do Tyrolu mają na prawdę blisko.

Dzisiejsza Austria to w przeważającej mierze kraj górzysty i wyżynny. Austria to zaśnieżone alpejskie szczyty, baza noclegowa (kwatery Austria, apartamenty Austria i Austria narty) a także gastronomiczna, fantastyczna infrastruktura, doskonale rozwinięta sieć kolejek a także rozmaitego rodzaju wyciągów (orczyki, kolejki zębate, gondole, kolejki linowe, itd.), termy a także gorące źródła - to jedynie wycinek z listy atutów tego kraju.

Apartamenty i kwatery w Alpach na narty w Alpach są rewelacyjnie przygotowane do przyjmowania zimowych turystów narciarskich. Wyjazdy na narty do Austrii są rewelacyjnym pomysłem na zimowy wypoczynek a narty wśród polskich turystów stały się bardzo na czasie. Więcej szczegółów o wyjazdach narciarskich do Austrii na stronie http://www.narty-austria.pl.

Okiem reportera
podróże
wyprawy
urlop
Opublikowany przez Patryk L. | 2012-04-13

Więcej na ten temat

rss icon Podatkowe uszczelki: Fiskus kupi puste faktury, aby wyłapywać lewe koszty

Projekt przepisów, który umożliwi fiskusowi kupowanie pustych faktur, był gotowy. Z nowego prawa urzędnicy skorzystają zapewne dopiero na drugiej połowie roku.

rss icon "Coradia iLint" - pierwszy na świecie pociąg na wodorowe ogniwa paliwowe

"Coradia iLint" może zrewolucjonizować regionalne przewozy pasażerskie nie tylko na Niemczech. Ten pierwszy na świecie niskopodłogowy pociąg regionalny nie powoduje emisji CO2 był wyjątkowo cichy podczas jazdy.

rss icon Uber eliminuje z rynku taksówkarzy - sklepy wyciągają wnioski

Sklepy wyciągają wnioski z tego, jak Uber eliminuje z rynku taksówkarzy. Wkrótce wprowadzą dostawy społeczne.

Zobacz także:

Travelone.pl wczasy i turystyka zaplanuj i zarezerwuj twoje wakacje
Travelone.pl wczasy i turystyka zaplanuj i zarezerwuj twoje wakacje

Copyright ©2019. rev. 4.0. [ ]

grudzień 2016 grudzień 2015 listopad 2015 maj 2015 wrzesień 2014 sierpień 2014 maj 2014 kwiecień 2014 listopad 2013 lipiec 2012 kwiecień 2012 maj 2011