Atrakcyjne wyjazdy służbowe


tagi: podróże, wakacje, urlop

Każdy właściciel firmy powinien dbać o swoich pracowników.

Musi zapewnić im godne warunki do pracy, a także odpowiednie bezpieczeństwo. Jednak od czasu do czasu warto również zorganizować dla firmy wyjazd służbowy. Wcale nie musi być on nastawiony na biznes. Wystarczy, że przygotujemy dla swoich pracowników ciekawą wycieczkę. To na pewno im się spodoba.
Jeśli więc chcemy zorganizować taką wycieczkę podczas zimy, zarezerwujmy dla swoich pracowników wyjazdy na narty do Austrii. Pamiętajmy, aby zaprosić na nie całą swoją ekipę. Nie możemy tutaj nikogo pomijać. Nie chcemy przecież, aby ktoś poczuł się urażony. Następnie zadbajmy o to, aby zapewnić swoim pracownikom przyjemny, atrakcyjny nocleg w apartamencie blisko stoku. Tutaj świetnie sprawdzą się noclegi Austria Mayrhofen takie jak np te: http://www.narty-austria.pl/kontakt.html Pamiętajmy, aby odpowiednio wcześniej zarezerwować sporą liczbę pokoi. Dowiedzmy się, kto wyruszy z nami na taki wyjazd. Następnie wydajmy trochę pieniędzy na atrakcyjny nocleg. Wbrew pozorom może nam się to znacząco opłacić. Nasi pracownicy na takich feriach będą mogli odpocząć od wykonywania różnych zadań i prac. Zyskają przy tym mnóstwo energii i siły. Zobaczą również, że staramy się o nich zadbać. Gdy wrócą już do swoich domów, z chęcią podejmą się kolejnych zadań. A to wyjdzie nam zdecydowanie na korzyść.
Każdy z nas zasługuje czasem na chwilę odpoczynku. Nie jesteśmy w  stanie bez przerwy pracować. Musimy więc zapewnić swojej ekipie przynajmniej kilka dni przerwy. Możemy ją wykorzystać i postawić na atrakcyjny wyjazd dla swoich pracowników. Stoki w Austriackiej dolinie Zillertal na pewno przypadnie do gustu całej naszej ekipie i poprawi jej nastrój.

Okiem reportera
podróże
wakacje
urlop
Opublikowany przez Hieronim M. | 2015-11-19

Więcej na ten temat

rss icon Trzy nowe podmioty na liście ostrzeżeń publicznych KNF

Komisja Nadzoru Finansowego poinformowała na poniedziałek, że wpisała trzy nowe podmioty na listę ostrzeżeń publicznych - Comfort Capital Sp. z o.o. z siedzibą na Pszczynie, Cezar Grupa Sp. z o.o. z siedzibą na Warszawie (obecnie Ritorma Sp. z o.o), a także osobę fizyczną Gaweł K.

rss icon Cyberprzestępcy szukają nowych dróg ataku. Szczególnie zagrożone są urządzenia mobilne

Coraz więcej państw zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że główne zagrożenie dla ich bezpieczeństwa wiąże się z internetem informatyką - podkreśla Moni Stern, dyrektor Checkmarx. Cyberprzestępcy szukają nowych dróg ataku. Eksperci podkreślają, że często wykorzystują przy tym techniki socjotechniczne. Celem bardzo często stają się urządzenia mobilne, słabiej zabezpieczane niż komputery. Hakerzy chętnie sięgają po złośliwe oprogramowania.

rss icon Bez nieprawidłowości na stadninie na Janowie Podlaskim

Zarządzanie prestiżową stadniną koni arabskich na Janowie Podlaskim, gdy jej prezesem był Marek Trela, nie budzi zastrzeżeń - jak nieoficjalnie dowiedział się reporter RMF FM, takie wnioski płyną z ekspertyzy biegłych, sporządzonej na potrzeby prokuratury. Śledztwo na tej sprawie prowadzą prokuratorzy z Lublina.

Zobacz także:

Copyright ©2017. rev. 4.0. [ ]

grudzień 2015 listopad 2015 maj 2015 wrzesień 2014 sierpień 2014 maj 2014 kwiecień 2014 listopad 2013 lipiec 2012 kwiecień 2012 0