Atrakcyjne wyjazdy służbowe


tagi: podróże, wakacje, urlop

Każdy właściciel firmy powinien dbać o swoich pracowników.

Musi zapewnić im godne warunki do pracy, a także odpowiednie bezpieczeństwo. Jednak od czasu do czasu warto również zorganizować dla firmy wyjazd służbowy. Wcale nie musi być on nastawiony na biznes. Wystarczy, że przygotujemy dla swoich pracowników ciekawą wycieczkę. To na pewno im się spodoba.
Jeśli więc chcemy zorganizować taką wycieczkę podczas zimy, zarezerwujmy dla swoich pracowników wyjazdy na narty do Austrii. Pamiętajmy, aby zaprosić na nie całą swoją ekipę. Nie możemy tutaj nikogo pomijać. Nie chcemy przecież, aby ktoś poczuł się urażony. Następnie zadbajmy o to, aby zapewnić swoim pracownikom przyjemny, atrakcyjny nocleg w apartamencie blisko stoku. Tutaj świetnie sprawdzą się noclegi Austria Mayrhofen takie jak np te: http://www.narty-austria.pl/kontakt.html Pamiętajmy, aby odpowiednio wcześniej zarezerwować sporą liczbę pokoi. Dowiedzmy się, kto wyruszy z nami na taki wyjazd. Następnie wydajmy trochę pieniędzy na atrakcyjny nocleg. Wbrew pozorom może nam się to znacząco opłacić. Nasi pracownicy na takich feriach będą mogli odpocząć od wykonywania różnych zadań i prac. Zyskają przy tym mnóstwo energii i siły. Zobaczą również, że staramy się o nich zadbać. Gdy wrócą już do swoich domów, z chęcią podejmą się kolejnych zadań. A to wyjdzie nam zdecydowanie na korzyść.
Każdy z nas zasługuje czasem na chwilę odpoczynku. Nie jesteśmy w  stanie bez przerwy pracować. Musimy więc zapewnić swojej ekipie przynajmniej kilka dni przerwy. Możemy ją wykorzystać i postawić na atrakcyjny wyjazd dla swoich pracowników. Stoki w Austriackiej dolinie Zillertal na pewno przypadnie do gustu całej naszej ekipie i poprawi jej nastrój.

Okiem reportera
podróże
wakacje
urlop
Opublikowany przez Hieronim M. | 2015-11-19

Więcej na ten temat

rss icon Kolejne ogniska ASF utrudniają rozmowy o otwarciu azjatyckich rynków na polską wieprzowinę

Zaostrzone przepisy o bioasekuracji mogą pomóc polskim producentom na eksporcie wieprzowiny. na Polsce odnotowano dotychczas 88 ognisk choroby afrykańskiego pomoru świń, z czego 65 ognisk na 2017 roku. Choć eksport polskiej wieprzowiny rośnie, to z powodu ASF dla producentów zamknięta był większość dużych rynków azjatyckich. Powrót na rynki Korei Japonii może być trudny, więc producenci liczą na pomoc rządu dyplomację ekonomiczną.

rss icon ZUS: We wrześniu złożono 275,7 tys. wniosków o przyznanie emerytury

We wrześniu wniosek o przyznanie emerytury złożyło 275,7 tys. osób, na tym 196,7 tys., które składały go po raz pierwszy - poinformował PAP rzecznik ZUS Wojciech Andrusiewicz. Zakład obsłużył we wrześniu 900,5 tys. klientów.

rss icon Kompromis na sprawie zakazu handlu na niedziele? na czwartek pierwsze decyzje

Ograniczenie niedzielnego handlu będzie dotyczyć tylko dwóch niedziel na miesiącu - zapewnił na rozmowie z RMF FM poseł PiS Janusz Śniadek, szef sejmowej podkomisji zajmującej się tą sprawą.

Zobacz także:

Copyright ©2017. rev. 4.0. [ ]

grudzień 2015 listopad 2015 maj 2015 wrzesień 2014 sierpień 2014 maj 2014 kwiecień 2014 listopad 2013 lipiec 2012 kwiecień 2012 0