Aktywne i pasywne spędzanie wakacji


tagi: podróże, wycieczki, wakacje, bułgaria, ukraina, krym

Biuro Usług Turystycznych Columbus organizuje obozy dla młodzieży oraz wycieczki na Ukrainę i narty na Słowacji. Wycieczki na Krym czy wycieczki na Ukrainę cieszą się niesłabnącą popularnością już od ponad 15 lat. Krym wycieczka a także wycieczki objazdowe Krym a także Ukraina wycieczki to dla wielu minionych generacji Polaków urodzonych na obszarze dzisiejszej Ukrainy sentymentalny powrót na dawne przedwojenne ziemie.

Bogate oferty all inclusive pozwalają na bezstresowe spędzenie upragnionych dwóch wakacyjnych tygodni przy dobrym drinku, w basenie, w miłej atmosferze. Niezwykle ciekawą propozycję na wypoczynek wakacyjny przedstawia hotele w Słonecznym Brzegu, Sozopolu, Złotych Piaskach i w Carewie. Dwa kroki od każdego z hoteli znajduje się przepiękna plaża i ciepłe, czyste Morze Czarne.

Chociaż niezwykle popularne zrobiły się wyjazdy last minute, gdzie decyzję o tym, w jakie miejsce udamy się na zasłużony wypoczynek, podejmujemy właściwie z dnia na dzień, to jednak sporo osób nadal woli zaplanować swój urlop z większym wyprzedzeniem. Gdzie jechać na wakacje. To pytanie zadają sobie miliony Polaków gdzieś na przełomie każdego roku lub nieco później, np. w kwietniu, lutym czy marcu.

Ludzie żyjący pełnią życia, szukający wakacyjnych przygód i aktywni z ofert turystycznych wybierają propozycje wyjazdów survivalowych czy też trampingów. Od kilku lat turystyka w Polsce zaczyna przybierać dość skrajne formy. Ludzie pasywni, a więc biurkowe lenie, szukają w internecie wyjazdów typu all inclusive Bułgaria.

Podczas gdy większość biur turystycznych oferuje obozy młodzieżowe lub wyjazdy do Egiptu czy Hiszpanii, są nieliczne firmy, które oferują wyjazdy do mniej popularnych krajów takich jak Krym, Ukraina, Bułgaria czy Rumunia. Metodą na zaistnienie na konkurencyjnym rynku usług turystycznych w Polsce jest strategia wyróżniania się.

Okiem reportera
podróże
wycieczki
wakacje
bułgaria
ukraina
krym
Opublikowany przez Mariusz C. | 2012-04-18

Więcej na ten temat

rss icon Podatkowe uszczelki: Fiskus kupi puste faktury, aby wyłapywać lewe koszty

Projekt przepisów, który umożliwi fiskusowi kupowanie pustych faktur, był gotowy. Z nowego prawa urzędnicy skorzystają zapewne dopiero na drugiej połowie roku.

rss icon "Coradia iLint" - pierwszy na świecie pociąg na wodorowe ogniwa paliwowe

"Coradia iLint" może zrewolucjonizować regionalne przewozy pasażerskie nie tylko na Niemczech. Ten pierwszy na świecie niskopodłogowy pociąg regionalny nie powoduje emisji CO2 był wyjątkowo cichy podczas jazdy.

rss icon Uber eliminuje z rynku taksówkarzy - sklepy wyciągają wnioski

Sklepy wyciągają wnioski z tego, jak Uber eliminuje z rynku taksówkarzy. Wkrótce wprowadzą dostawy społeczne.

Zobacz także:

Travelone.pl wczasy i turystyka zaplanuj i zarezerwuj twoje wakacje
Travelone.pl wczasy i turystyka zaplanuj i zarezerwuj twoje wakacje

Copyright ©2019. rev. 4.0. [ ]

grudzień 2015 listopad 2015 maj 2015 wrzesień 2014 sierpień 2014 maj 2014 kwiecień 2014 listopad 2013 lipiec 2012 kwiecień 2012